Що потрібно знати

Фітнес – машина Метаморфоза справжній шлях до досконалості.

Знайте, немає жодної програми з фітнесу, яка гарантує Вам досконале тіло і здоров’я. Тому програм і методик у фітнесі так багато. Люди усі різні, у всіх різні вподобання, різні здібності. Іще у кожного особисте розуміння краси тіла,свої кумири-приклади. Люди бажають подобатись навколишнім,подобатись собі.
І це чудово!8 ТРЕНУВАНЬ

Та є невеличка проблема. Ніхто не хоче «напрягатись».

Це стосується і жінок і чоловіків.

Тому шукають і хвалять комфортні для себе види фітнесу: «покачатись» у залі на «дивних» тренажерах або поплавати в басейні (легенько), весело пострибати на аеробіці, порозтягуватись на йозі або пілатесі.

Адже видно, яка хороша форма в тренерів у цих залах чи у фітнес- моделей в інтернеті. В них вийшло,на них подіяло, вони круті.

Одиниці беруть до уваги їхню важку, виснажливу роботу на тренуваннях, аскетизм в харчуванні і обмеження в повсякденному житті. А ще витрати на «фарму» і харчові добавки.

Ваше тіло не змінить «просто ходжу для себе» в зал, басейн чи фітнес- студію. Потрібні цілеспрямована робота, самодисципліна і корекція харчування. Без цього навіть модні тренування в найкрутішому залі не діють. Повірте, не діють!

В «Метаморфозі» програма тренувань спрямована на те, щоб відвідувачі дійсно займались та змінювалися у залі. Залізним правилом тренінгу є поступове збільшення навантажень з врахуванням особистих можливостей кожного. Та при цьому потрібно «виходити з зони комфорту».

Змусити себе виконувати багато роботи за одиницю часу. Ще важливим є постійне навчання техніці виконання запропонованих вправ.

«Метаморфоза» впровадила короткі, інтенсивні тренування ,які ніколи не повторюються.

Ціль – розвинути хорошу фізичну підготовку у всіх основних напрямках: сила, загальна витривалість і витривалість серцево-судинної системи, спритність, гнучкість, координація, швидкість, адаптація до швидких змін видів навантажень. Наслідок – здоров’я (це найголовніше), привабливе спортивне тіло, схуднення, функціональні м’язи. Метаморфоза - Тернопіль

В фітнес – машині «Метаморфоза» базою тренувань є ідеї CrossFit.

Це продуманий мікс різних видів навантажень: силовий з вільною вагою, гімнастика з вагою свого тіла, робота серцево-судинної і дихальної системи.
Вправи виконуються у заданій послідовності на час (MetCon) або якнайбільше повторень в заданий проміжок часу (AMRAP).

Для розвитку силових показників і міжм’язової координації проводяться силові тренування, які використовують вправи з важкої атлетики, пауерліфтингу, гирьового спорту, культуризму і гімнастики. Важливими елементами нашого тренінгу є колові тренування, які дають можливість пристосуватись до змін видів навантажень, пропрацювати велику кількість м’язових груп. На тренуваннях ми використовуємо штанги, гирі, канати, перекладини, медболи, гребний тренажер та інше обладнання.

Обов’язковим є розтягування після тренування і процес відновлення перед наступним.

Кому підходять такі заняття?

Практично усім, і чоловікам, і жінкам незалежно від віку.

При правильному масштабуванні та підборі вправ так тренуються інваліди і люди похилого віку.

Цей вид фітнесу стає видом спорту.

Проводяться міжнародні та національні змагання учасниками яких є діти 14-18 років, спортсмени до 34 років, ну і майстри віком від 35 до 60+ років.

У всьому світі відкрито тисячі залів, де запроваджена така система тренінгу.

Мільйони людей займаються в CrossFit-залах або використовують схожі ідеї.

Про це ми будемо розповідати на нашому сайті. CrossFit використовують спортсмени різних видів спорту у загальній фізичній підготовці. Особливо він популярний в боксі і ММА. Військові та спецслужби всього світу тепер проходять підготовку за системою CrossFit.

Фітнес-машина « Метаморфоза» запрошує усіх бажаючих спробувати цей безкомпромісний вид фітнесу. Метаморфоза – справжній шлях до досконалості.