Ідея наших тренувань — різноманітні види навантажень в різних послідовностях з різноманітною інтенсивністю. Ми розвиваємо в одному тренувальному циклі якнайбільше фізичних характеристик.

Культуризм направлений тільки на розвиток м’язів(побудова гармонійного тіла),пауерліфтінг і важка атлетика тільки розвиток сили (потянути, пожати, рванути, штовхнути максимальну вагу), біг і плавання витривалість, аеробіка та схожі види фітнесу на спалювання жиру (контроль ваги), йога і пілатес на гнучкість — наш вид тренінгу стимулює розвиток всіх цих характеристик.

Метаморфоза - Як ми тренуємо

В одному тренуванні ми змішуємо силові вправи, кардіо навантаження, гімнастичні вправи з вагою свого тіла.Створюємо різні інтенсивності тренінгу (високу,низьку). Задіюємо складні вправи для розвитку координації, рівноваги,точності,спритності.

Безперечно важкоатлет подужає більшу вагу за нас, але ми крім силової роботи зможемо бігати і плавати з хорошими показниками, багато підтягуватись на перекладині, довго ходити на руках. Це все можливо майже без відпочинку, в одному тренуванні, в невеликий проміжок часу. У нашому залі ми розвиваємо силу, але без втрати витривалості і спритності, гнучкості.

Всебічний розвиток тіла є кращим за розвиток чогось одного на шкоду іншого. Працюючи по такій програмі всі просто приречені мати красиве, функціональне тіло з малою кількістю жиру. А як бонус високий опір хворобам і готовність до різноманітних викликів у повсякденному житті.

У всіх продуктивних системах тренінгу є свої ідеї, свої принципи і свої унікальні елементи.

Метаморфоза - Як ми тренуємо

Принципи якими ми керуємось плануючи тренування:

  1. Важка, наполеглива робота.
  2. Активність у дні без тренувань
  3. Використовування базових вправ.
  4. Поступове збільшення навантажень (прогресивне нарощування).
  5. Правильна техніка виконання вправ.
  6. Масштабування комплексів (підбір ваг,простіших вправ і кількості повторів-підходів для кожного)
  7. Використовування нестандартних вправ.
  8. Обов’язкова розминка перед тренуванням і розтягування після.
  9. Контроль результатів.
  10. Планування відпочинку і відновлення після тренувань.

Нагадуємо про раціональне харчування.

Цикл наших тренувань розділено на 5 видів .Колові тренування, МЕТСОN, силові тренування, AMRAP , базові силові тренування.

Ці тренінги мають різні цілі, інтенсивність і складність. Та всі направлені, щоб Ви ставали досконалішими.